Reply on: N/A #233176:
samozrejme, ak to funguje takto, je to na hlavu. to nie je ani rozumné ani ekologické ani ekonomické doslova oblievať autobus. Inak, všimol som si, že to je nový neduh autobusov v BA že dvere sa síce zavrú, ale ostáva medzi nimi špára. To je čo za nový typ údržby?
Dik za info.
Minko
toto nie je dôvod aby autobusy chodili zafúľané tak, že sa nedá stlačiť bez zašpinenia sa ani vonkajšie dopytové tlačidlo.