Reply on: N/A #232582:
Mám rád tento prístup "ja potrebujem a ostatní nech sa..."
.
A zo súprav je tiež vždy určitý počet na VP v ústredných dielňach, potom nejaké na SP, KP, atď ... Takže výprava 33 zo 43 je OK, ale o moc viac už nie ...
3pa3ck3
Predpokladám, že je iba otázkou hodín, kým bude článok aj tu, ale zatiaľ hlavné body:
1. Do KV budú jazdiť 4 a 9 (to sa už vlastne vedelo)
2. Interval 4 minúty bude aj v poobednej špičke
3. Do Petržalky napokon L3 kvôli budúcročnej výluke v Rači
4. Vychádza mi z toho, že po skončení výluk sa plánuje návrat k dvojlinkovému vedeniu