Reply on: si #231040:
Pre niektorích cestujúcich by mohol byť transparent tak veľký ako je čelné sklo a aj tak by nečítali kam to ide.Potom,blbé reči,že prečo ma ten ...uj na Borskej vyhadzuje z autobusu.

Som za treba píliť mozgy v DPB a isto sa nájdu aj nejaké vyradené transparenty zo starých električiek a Karos,páni vysielačkári sa potešia,že majú opäť prácu nazvyš.
To snad aj v DPB zvladnu
MatejBA
Nedavno tu bol fotoupdate zo Sevilly, kde maju iba predny transparent s cielom linky a aj bocny je iba cislo. Aj oproti nim mame lepsi system s bocnym transparentom a v pripade novych elektriciek aj zadnym.