Reply on: Vladimír #22949:
júúúúj.... samozrejme som myslel "neUstáleho" rýpača. Ja len aby ste sa nečudovali, že čo je to nestály rýpač
(Inak dufam, ze si to nebral osobne. Ja sa poslednych par rokov neustale ponosujem pre pouzivanie slova kelimok v mojom okoli -- niektori to uz mozno aj robia naschval...)
Vyberam z Kratkeho slovnika slovenskeho jazyka:


Neviem ako to mam vysvetlit... Je to na stanku DPB.
si
Re #22928 J: ja by som skor do vozidiel umiestnoval aj automaty na listky (pokial by ich bolo vo vozidlach dost, dali by sa kludne zrusit tie na uliciach a myslim ze vo vozoch by boli o nieco menej terorizovane vandalmi a bolo by ich mozne servisovat vzdy vo vozovni). V kazdom pripade by vsak 5 - 10 % nebolo velke terno, pretoze je vela vozov ktore robia kazdy den tu istu sluzbu a pochybujem ze by bezny cestujuci ktory ide rano vzdy o tom istom case do prace a popoludni domov mal chyt striehnut na to ci a kedy mu pojde voz s citackou...