Reply on: J #22816:
Pred 14 rokmi som tiež prežil otras mozgu, ale po cca 10 min. bezvedomia sa mi počas precitania všetko premietlo od momentu nárazu hlavy akoby v zrýchlenom slede, pričom som všetko okolo seba vnímal iba inverzne a čierno-bielo a po prejdení silného mravčenia v tele sa všetko vrátilo do normálu. Pamätám si to akoby sa to stalo včera, ale neviem na to zabudnúť.
2stein
p.s. viem, ze zeleznicne/elektrickove napatie ma obvykle aj vysoke (=>obvykle smrtiace) prudy, ale ja len, aby v niekom nevznikol mylny dojem, ze cim vyssie napatie, tym istejsia smrt. naopak, ucinok zavisi od prudu.