Reply on: 3pa3ck3 #228130:
Keby tam priamo na mieste asistoval dopravný dispečer, tak by sa tiež nič nestalo. Ale nikdy sa to tak nerobilo a všetci boli na obede akurát...
?
Stanica by zostala tam kde je, ale vlaky osobnej dopravy by tam nestali (kvoli kapacite). Kedze vlaky osobnej dopravy tam dnes tak ci tak nie su obiehane, nemalo by to snad mat podstatny dopad na kapacitu.
david1
Ak tam plánujú sídlisko pre 15000 ľudí tak logicky to mali dať cez nadjazd do Vajnôr z výhladom prepojenia s Račou ako to bolo aj kedysi plánované.