Reply on: d3k0 #22782:
Keby som sa viac zaujímal o železnicu, tak mi mohlo napadnúť ísť sa na ten úsek mrknúť, keď som bol pred cca 3. týždňami s kamošom vybavovať nové EČV práve u policajtov na Kopčianskej :->

problem bude asi v tom, ze pani z DPB zaspali dobu a nechapu, ze ked nemaju peniaze na _realne_ zlepsovanie cestovania, mali by zlepsit aspon komfort cez drobne zmeny, akou by bola aj tato...
Ked niet penazi na celu vyzbroj, tak aspon menic, nie?
Sarko
No to by však potom znamenalo, že trať z Kittsee (A) a z Rajky (H) by sa pri Krajskom riaditeľstve PZ na Kopčianskej nemala stretať v jednom bode, ale ísť súbežne a separovane vedľa seba. Potom by aj koľajisko v petržalskej stanici malo byť rozdelené na dve časti. Škoda, že nemám aspoň ortofotomapu Bratislavy, musím si vypýtať z VKÚ.