Reply on: Sarko #22780:
Ano, tie trate idu subezne az do ZST Petrzalka, aj ked na niektorych miestach po policajtov nejdu uplne rovnobezne. Na stanici je to rozdelene

problem bude asi v tom, ze pani z DPB zaspali dobu a nechapu, ze ked nemaju peniaze na _realne_ zlepsovanie cestovania, mali by zlepsit aspon komfort cez drobne zmeny, akou by bola aj tato...
Ked niet penazi na celu vyzbroj, tak aspon menic, nie?
Sarko
A odkiaľ zoberieš 25 kV/50Hz? Nestačí len toť 600V? Alebo chceš istotu, že veľké zviera nezvládne poriadnu dávku nápätia?