Reply on: fobust #22608:
Keď sa nad tým zamyslíš, tak:1) Je to úžasná momotina. To by ako BRKS dostala od niekoho zadarmo laminátky, plesnnivé Bh-čka, M152-ky a ďalšie potrebné vozidlá? Lebo jazdiť do Kútov zdochnutou M262.0 ťahanou ohnitým hektorom, to fakt nemusím.
A BRKS ma dosť serie aj tým, ako dementne plytvá po prevzatí prevádzky Zohor - Záhorská Ves. Miesto toho aby rozjazdili Stupavu a Rohožník, musia dementne a absolútne zbytočne jazdiť z hl. st.. Nehovoriac o tom, že päť párov vlakov "na kladivá" nie je podľa mňa efektívny spôsob prevádzkovania trate. Cesta do pekiel dláždená dobrými úmyslami...
2) Čo sa do toho ten vševed Malchárek furt montuje?
I.

Sarko
Nedá mi nereagovať, ale ako sorry, asi si si niektoré príspevky dosť dobre neprečítal. Žrebec tu nikde netvrdil, že sú lepší (alebo som slepý..). Ďalej však uvádzaš, "...ze niekoho to velmi stve, ze sme lepsi...", takže vlastne sám robíš to, proti čomu chceš principiálne v príspevku protestovať. Ja si myslím, že každý si nájde na akejkoľvek stránke venovanej MHD to svoje a že každá má svoje prednosti, ale aj slabosti. Tým chcem naznačiť len to, že sa neprikláňam a ani nenadržiavam niektorej konkrétnej web stránke.