Reply on: david1 #225683:
Tak sa to oznaci ako pesia zona a bum, porovnavat mozme? Osobne by som ako najdolezitejsie videl vylucit tam nakladnu dopravu cez vikendy, kedy ludia chodia na vychadzky.Samozrejme objednavanie merania na 158 je volovina, to je druha vec.
johnnyjanko
Čo sa týka vlaku, tak ten je pre dopravu bratislavčanov na Žel. studničku prakticky nepoužiteľný, pretože jazdí v nepracovných dňoch každé 2 hodiny. Pre šotoušov super, pre ľudí, ktorí chcú ísť len s deťmi do lesa, je to nepoužiteľné. Peší presun z Patrónky na Partizánsku lúku tiež nie je s deťmi moc pohodlný. Asi preto tam kvantá ľudí jazdia autami...