all>
dnes som videl 7053! Konecne vysla z ustrednych dielni. Bola na linke 14/?, ani som ju neodfotil (vysla by blba fotka), ale SMSku dostal d3k0, ktory (snad) poslal Petra P. aby ju cvakol. HE! Inac ma aj kozenku na oknach a vyzera ako nova tak ju usime odfotit kym ju najake sproste hovado nepocmara.
dnes som videl 7053! Konecne vysla z ustrednych dielni. Bola na linke 14/?, ani som ju neodfotil (vysla by blba fotka), ale SMSku dostal d3k0, ktory (snad) poslal Petra P. aby ju cvakol. HE! Inac ma aj kozenku na oknach a vyzera ako nova tak ju usime odfotit kym ju najake sproste hovado nepocmara.

kockac
Pretoze vobec nechapem tance DPB okolo zverejnenia svojich databazach. Mali by byt skor radi, ze im vobec niekto je ocohtny nieco zadarmo spravit a nie mu hadzat polena pod nohy. Keby sa zivili poskytovanim informacii, co odkial a kam ide, nepoviem, ale takto...? Pripadne nech prikazu vsetkym, co nieco spravit, aby pri vypise vysledkov zdoraznili "nemame nic spolocne s DPB a je to neoficialne".
(A som si ulavil a aj to na nic nebolo.)