Dietatko>
3184 na 43ojke zrejme bola, ale chodi iba pocas zvysenych narokov, t.j. ked si vodic normalneho busu (toho ktory tam ma normalne byt) vsimne ze je plny. Vtedy pojdu dva budy naraz, aby to odlahcilo. Podla mna je to blbost (a keby len podla mna...). Mali by to spravit tak, ze prepisu komplet grafikon a daju zhustene odchody.
3184 na 43ojke zrejme bola, ale chodi iba pocas zvysenych narokov, t.j. ked si vodic normalneho busu (toho ktory tam ma normalne byt) vsimne ze je plny. Vtedy pojdu dva budy naraz, aby to odlahcilo. Podla mna je to blbost (a keby len podla mna...). Mali by to spravit tak, ze prepisu komplet grafikon a daju zhustene odchody.


Kockac
si: Myslim, ze sotva kto sa tu zastava ikarusov 4xx, ale tie 280kove boli o dost lepsie nez karosy, najma ked uvazime, ako ich "udrzuju". (Ikarusy su fakt typicka sovietska konstrukcia, ak chapete, co tym myslim.) Karosy maju svoje vyhody (neraz som na 435ke alebo Tambuse vytahoval nohu z dveri pri vystupovani), ale tie vetraky by som rozhodne nenazval lepsimi (strasne trcia do uz aj tak nizkeho priestoru Karosy). Miesta na sedenie su male vsade, takze to je jedno.
Ale aby som bol objektivny, musim spomenut jednu chybu Ik. 280 (co sa tyka pohody cestovania) - zadna plosina je spravena naozaj hrozne, nie je tam ziadna tyc na drzanie a clovek v zakrutach lieta kade lahsie.