Reply on: Peon #221213:
Prečo by meškali gemerské vlaky viacej, ako hronské? Hronské už aj teraz s výnimkou zopár dní meškajú 10-40 min pravidelne každý deň. Gemerské vlaky nemeškajú viac. Regiojety idú na Predmestie, potom odtiaľ na Odb. Vinohrady - Rača, a odtiaľ naspäť. Rušňovodič prebehne cez súpravu. Zdržanie cca. +10 min.
Viko
Prečo by u nás nemohlo fungovať to, čo funguje všade inde? Ako je možné, že Viedeň si postavila Hauptbhf. tak ďaleko od historického jadra? Ako turisti prežijú cestu z Florenca, zoznamovanie sa s obstarožnými tramvajemi a rozsiahlou tarifou PID, že si ešte nevylobovali terminál na Václaváku? (nevravic o chudákoch, čo prídu na Černý most...) Prečo v Bruseli diaľkové linky stoja na Gare du Nord a nie dakde bližšie - buď na G. Centrale alebo námestí pri Beaux-arts?
To je azda riešenie, že miesto úpravy čidiel v označovačoch za pár tisíc vybudujeme terminál za státisíce? Nadobudnú turisti nejakú šialenú traumu za tri minúty jazdy z ASMN za Tesco? Či miesto beztak nutnej opravy verejných priestorov na Kamennom si rozštiepime uzol na dva?