Reply on: TomJ #219477:
Suhlasim. Islo mi hlavne o to, ze ak sa maju udrzat sucasne konecne, bude to znamenat zvysene naklady, mozny problem s vypravou (kedze vyluk ako aktualna Koliba moze byt za tie mesiace prestavby potrebnych dost), zhorsenu spolahlivost linky z dovodu zdrzani a znizeny komfort na koncovej casti trasy - a teda 210 naozaj vnimam ako problem: je zmysluplnejsie podstupit toto vsetko, alebo ju ukoncit niekde pri AS?
Viko
Plus 72,1km v pracovné dni, to pri súčasnom počte spojov ročne činí cca +19 400 km na agregát. To už mi príde ako vcelku nezanedbateľný dodatočný náklad. A stále zostáva zachovaný problém spomalenia spojenia.