Reply on: Ike #219458:
Osobne nemám pocit, že by bola tá budova tak ďaleko od terajších zastávok, aby bolo kvôli tomu potrebné meniť MHD, ale možno si inak predstavujem vchod do budovy a polohu nástupísť. A čo sa týka zastávok, tak Svätoplukova mi nepripadá byť bližšie.
MatejBA
Inak kde presne ma byt docasna ASMN pre Slovak Lajns? Medzi Alzou a Mlynske Nivy/Kosicka ci medzi Alzou, Kosickou a Landererovou?