Reply on: Peon #216551:
"Veď keď jedni aj druhé označovače aj automaty vyrobila a reálne servisuje TransData (len správcom jedných je DPB a druhých BID), tak nerozumiem tomu."Nie, červené označovače EMtest EM 316 io ( https://imhd.sk/ba/galeria-media/1004/ostatne-dopravne-fotografie/81869/Oznacovac-EMtest-EM-316-io-v-autobuse-Slovak-Lines ) v autobusoch SL a na železničných staniciach sú od od dnešnej TransData.
Žlté označovače Telmax / BUSE ( https://imhd.sk/ba/galeria-media/1004/ostatne-dopravne-fotografie/159540/Oznacovac-listkov-s-aplikaciou-na-predaj-elektronickych-listkov ) vo vozidlách DPB sú od niekoho iného.
Všetky červené automaty EMtest Kiosk ( https://imhd.sk/ba/galeria-media/1004/ostatne-dopravne-fotografie/99582/Multifunkcny-automat-v-OC-Galeria-v-Lamaci ) sú od dnešnej TransData.
BigMac