Reply on: S499.1023 #21495:
Samozrejme... Ked je to tak ako to je, neni dovod to menit... bohuzial, teraz plati mudrost "cestujuci by to nepochopili" "nikdy sa to tak nerobilo" a pod.
Velke skody na tramvaji nepredpokladam, a v pripade potreby je mozne obvod tramvaje vystuzit starymi kolajnicami
chybalo by mi zvonenie slecny M.
. Treba zmenit drazne predpisy kuaaaa !!!
btw. nemohla ist elina obchazdkov, ze by hodila spatecku 2m cuvla prehodila vyhybku a jedem...
si
Z prevadzkoveho hladiska by som akurat dal povinnost vodicom elektriciek po skonceni sluzby odovzdat na vypravni zoznam sejmutych gumokolov (SPZ, typ vozidla, kedy a kde), v pripade lepsiej financnej situacie na podniku vybavit kazde vozidlo lacnym digitalnym fotakom na zadokumentovanie zdemolovaneho gumokolu
PS: vodici by popri jazdeni mohli sutazit o to, kto sejmul viac gumokolov za mesiac