Reply on: J #21479:
my sme boli v spanielsku a isli sme mhd a zrazu bus zastavil a pred nami nemotorne zaparkovane auto -> bus nemohol prejst... vodic zacal trubit. styria chlapici dosli za soferom, nieco mu povedali, on otvoril dvere, chlapici vystupili, CHYTILI auto kazdy pri jednom kolese a preniesli ho nabok, nastupili a isli sme dalej
J
Andy neviem ako často chodíš na Ke diskusiu tak ti dám odpoveď aj sem:
Andy: No tá info bola daná na tlačovej konferencii. Že budú dve hlavné podmienky a to nízkopodlanosť vozidla a pohon na CNG. Tu máš aj na to link http://bratislava.sme.sk/clanok.asp?cl=1084727