Reply on: forester #213591:
To len vás, autošoférov, držia v ilúzii, že v Bratislave je nejaká koplikovaní doprava. Plus (v beusáckom ponímaní, čiže náskok) proste nesmie byť a bodka. Čo je na tom nepochopiteľného? A neodvolávaj sa na súdnictvo ani na políciu. Ak ti všetci ubližujú, daj výpoveď, nebudeš prvý ani posledný a všade na teba čakajú.
xiasmo
žiadne iné autobusy/trolejbusy tam neboli, žiadna zápcha/rush hour (jedna poobede), zastávka komárovská je štvrtá v poradí od konečnej, takže nevidím jediný dôvod na skorý odchod.
a tá irónia je najlepší spôsob ako bojovať so zahnívajúcim systémom, ktorý roky predvádza mhd. okrem toho, som platiaci zákazník a ten má vždy pravdu (aj keď ju nemá)