Reply on: Andy #21253:
Nie, ja si kludne zanadavam aj na toho tlsteho, co sedi za calunennymi dverami tusim o 3 kancelarie blizsie. V ujovi K.K. je problem, ze mesiac nic nerobi a potom dolezite veci nestiha. Nikdy si to neprizna verejne, ale je to tak a ludia, ktori ho poznaju blizsie (teda nie ja ani ty) to o nom velmi dobre vedia. Nemam dovod im v tomto neverit, nakolko iste indicie potvrdzujuce platnost tejto myslienky by tu boli...
Vzdy ked sa nadava, tak sa nadava na neho, ale to je uz nejaky miestny zvyk...

J
V KT8D5N ani v Astre som sa neviezol, takže tak.
fobust: No mne je jasné, že Mannheim nemá nič spoločné s MANom, hlavne keď sa tam vyrábajú Citará. Len by to bola sranda, že v Mannheime sa vyrába MAN.