Reply on: S499.1023 #211983:
To áno, tarifa ČD bez in-karty je asi niekde inde. V tarife ZSSK pôvodne nemala byť zľava Regional automaticky, ale tuším len na základe preukazu minimálne za cenu 5€ na rok. Takto je to len ďalšia "deformita" v tarife plnej výnimiek dorazenou bezplatnou prepravou ?
dyspozytor
Tento môj príklad nie je náhodný a už vôbec nemá za cieľ poukázať na najvyššie zdraženie po prechode IDS tarify. Toto je "pásmo", ktoré používajú všetci, kt. využívali SL vo vidieckých sídlach ako MHD. Chcel by som vidieť štatistiku SL pre toto pásmo za uplynulé dva mesiace. Možno by mi dali čísla za pravdu, ako sme vyhnali časť cestujúcich preč... Myslíte, že v rámci infozákona by som si toto mohol vyžiadať od SL?