http://auto.sme.sk/c/8098648/v-helsinkach-cestuje-autom-zhruba-o-polovicu-menej-ludi-ako-v-bratislave.html Pekná poznámka v dikusií "to su socky, co nemaju na benzin preboha?"? V Ba a regióne sa niečoho takého nedočkáme ☠ Viď ,,nové,,cp slovaklajn* žiadna ale žiadna zmena napríklad 727 / 725 bordel-chaos a žiadna kordinácia!
Peon
Ozaj, čo konkrétne podáva na nástupišti rušňovodič spoločnosti RegioJet z kabíny zamestnankyni ŽSR? Videl som to nedávno v stanici Kvetoslavov. Som si takmer istý, že ide o nejaký bežný železničný postup, ale neviem prečo to tak je a čo to je.