Dve otázky:
1. Budú zastávkové automaty na výdaj lístkov aj v okresných mestách a väčších obciach?
2. Plánuje sa demontáž terčíkov "BID" na zastávkach v BA a montáž oranžových terčíkov s číslami prímestských liniek?
1. Budú zastávkové automaty na výdaj lístkov aj v okresných mestách a väčších obciach?
2. Plánuje sa demontáž terčíkov "BID" na zastávkach v BA a montáž oranžových terčíkov s číslami prímestských liniek?
priean
Vyjadrenie BID: "Ak cestujete linkou 525 prevádzkovanou Dopravným podnikom Bratislava označte si 2 zónový regionálny lístok po prvej zastávke v zóne 610, tak aby ste mali na lístku označenú zónu 610. Toto však nie je štandardný postup ale Dopravný podnik zatiaľ nevydal stanovisko k tejto veci."
A DPB: "Lístok sa označuje od konca zóny 101, čiže keď autobus opúšťa zastávku Vajnory. Na cestovných poriadkoch je vyznačené v ktorej zóne sa zastávka nachádza. V tomto prípade by vám mal stačiť lístok na 15 minút , ktorý platí pre 2 zóny."