KOKOS!!! Poondiate ZSR!!! Dnes som isiel Cingovom zo Ziliny, neuveritelne cosi!!! Uz v Ziline som stal na chodbicke, ale od Noveho Mesta n/V. sa to uz dalo porovnat s 84 v rannej spicke. Len v nastupnom priestore nas bolo 10, medzi vagonmi bolo dalsich 5 ludi a na zachode tiez jeden kus a batozina. Tyy vole, som si myslel, ze taketo "kulturne" cestovanie uz mame za sebou. To tam nevedia prihodit v nedelu 3 vagony???

TeBeCe
Inak rekonstrukcia zahrna dosadenie vyzbroje 2xTV8, novy nater, informacny system BUSE, modernizacia interieru (nove sedadla...), nove dvere + pohon dveri...
Viac ich urcite asi nebude (pri takomto tempe to ani neni mozne...)