Reply on: volod #206660:
myslím že SAD žilina ešte nejaké karosy má v zálohe pre prípad potreby ale všetky tieto sú už viacmenej vyradené, posledné karosy čo sa stále používajú sú pravdepodobne len ako záložné vozidlá, ináč ostatok len karosy C954E a potom iveca crossway
luky133
Inak podľa tohto článku chcú tento rok presadiť úpravu prechodu na Molecovej (zrejme nejaká okresaná verzia prestupného bodu?). Len škoda, že idú na to krížkom po funuse keďže by to malo životnosť jeden rok a celé roky na to kašlali... http://bratislava.sme.sk/c/7729562/poslanci-pripravuju-hromadnu-zmenu-mestskeho-rozpoctu.html