Ake je logicke vysvetlenie uzatvorenia takejto "dohody"? Teda ano viem je to pre ***ka a trtka plus korbaca. Ale zaujimalo by ma ako by argumentoval prǐmator preco taku dohodu uzatvoril. Ved to nie je v zaujme mesta, mesto nema ziadne prava ani povinnosti voci Eurovei. Si moze davat zastavku kde chce, tam kde ono usudi kde je to najlepsie, ma predsa na to ludi, tak preco zbytocne podpisuje nejake "dohody"?? Toto by uz Ftacnik fakt nemal ako vyargumentovat...
Mike
Lebo napr. na tej Karlovesko-Dúbravskej radiále často stačí zmeniť iba logiku riadenia križovatky - teda preprogramovať ju. Ale taký nový program na jednu križovatku stojí tisíce €. A toľko mesto žiaľ nedá.. Alebo ak raz za 100 rokov dá siemensu vrámci platnej zmluvy, tak u nich sa to nejako pokútne spraví a reálne to nikto nemôže skontrolovať...