TBC>>> som nevedel ze vies citat :-)))
Je vsak mozne absolvovat len jazdu vozidlami...je to potom lacnejsie..
(ja teda rozhodne). Ta bude mat myslim aj tu vyhodu, ze turisti sa do nej prilis hrnut nebudu... (No a prave kvoli tomu asi chodit nebude - DPB chce hlavne zarabat.)

Turbo
vsetkym>
dnes v nemecku strajkovali vodici elektriciek a autobusv. Rano pre vsetkych zacala sichta o 3 hodiny neskor, ako inokedy. Dovodom strajku je udajne nekontrolovana konkurencia, ktora likviduje podniky. Ide najma o tzv. "lacoprepravu", ktora prinasa prepravcom mestskym ako aj sukromnym velke problemy. Zevraj ide o konkurenciu zo zahranicia. Tieto info mam z Prosieben, tak ked chcete vediet viac, kliknite si na www.prosieben.de. Toto si pamatam z hlavnych sprav o pol osmej. Akoze ked tam strajkuju kvoli konkurencii medzi prepravcami, tak u nas by mohli strajkovat za konkurenciu, ktora by priniesla urcite zlepsenie dopravy. :))))))) ,