Inak ja som niekde cital ze kazdu sobotu robi nejaka cestovka prehliadky po Bratislave v historickych vozoch (elektricka a trolejbus), pricom sa zacina elektrickou a potom sa prestupi na trolejbus a ide sa na hrad...len nepamatam si presnu trasu
Je vsak mozne absolvovat len jazdu vozidlami...je to potom lacnejsie..
Je vsak mozne absolvovat len jazdu vozidlami...je to potom lacnejsie..
(ja teda rozhodne). Ta bude mat myslim aj tu vyhodu, ze turisti sa do nej prilis hrnut nebudu... (No a prave kvoli tomu asi chodit nebude - DPB chce hlavne zarabat.)

tr3mp
Ten moj prispevok o doprave zdarma v Nemecku bol len na ilustraciu - nemyslim, ze by to takto slo riesit v Blave (alebo hocikde na Slovensku).
Ak si chcete pozriet vystavu o negativach aut a vyhodach hromadnej a nemotorovej dopravy, skuste tu.
BTW, stale som sa nedozvedel, kolkati idete pozriet zajtra na cyklojazdu. Ja idem urcite, dufam len, ze nebude prsat ...