Reply on: Joyki #203213:
Ak nastupis v neobsadenej stanici tak predpokladam ze logicky aj z POPky. Inde mozno s prirazkou? Co by ma zaujimalo je ci pojde vydat studentsky listok zdarma aj cez internetovy predaj ?
Inak nejaky cas dozadu sa hovorilo ze na prepravu zdarma budu vyclenene len vybrane vozne na kazdom vlaku, tak by ma zaujimalo ci to bude platit - a ak ano, ci bude mat student aj moznost zaplatit si polovicny listok ako doteraz a cestovat v ktoromkolvek vozni.
Mirtschi
Inak aspoň podľa môjho názoru nevybudovať na tom mieste slučku je dosť hlúpa kravina. Už len z toho dôvodu, že tam mohla končiť nejaká posilová linka, nebude treba všetky linky ťahať až dozadu na Lúky. Takto je to na karlovesko-dúbravskej aj račianskej radiále. (končia tam linky 6 a 9) A nebude tu až toľko električiek obojsmerných.
Aspoň Petržalčania sa budú môcť tešiť, že nejaká stará T3 do Petržalky tak skoro chodiť nebude nakoľko nebude môcť.