Reply on: Ike #202632:
Tak to musel byť policajt ako podľa definície bývalého ministra vnútra Hudeka a môj právnik by si ho dal medzi palacinkami a kávou. Vodič NIE JE povinný predpokladať, že iný účastník poruší ustanovenia zákona o cestnej premávke.
Ike
Na druhej strane neviem či by som hovoril o nelegálnosti. BUS pruh môžeš podľa potreby využiť na odbočenie, alebo zaradanie do premávky (je to myslím v 8/2009 alebo 9/2009 nechce sa mi to hľadať). Samozrejme neuznávam znaužívanie