Reply on: dyspozytor #201443:
Inak tie Sv vlaky z MA do BA su tiez uzasne efektivne.
môžeme filozofovať nad tým, v akom časovom rozpätí tú rannú špičku zadefinovať
Zavedieme dôchodcom znovu 41 na Hlavnú stanicu napriek súbehu s linku 64. Aj to zaplatia bežní cestujúci.
810zssk
Cize zhrnutie:
1. Bezne ide vlak Wien - Bratislava hl.st. - Wien.
2. Kvoli vyluke z BA hlavnej nemoze ist spat do Viedne, preto je skrateny po Lamac.
3. V useku DNV - BA hlavna ide nahradna suprava, aby bol mozny prestup na vecerne IC; povodna suprava ide z DNV naprazdno do Lamaca a odtial s cestujucimi spat do Viedne.
4. Nahradna suprava po prichode do BA hlavnej dalej jazdi bezne vlaky.