Kde konkretne sa stazujete ? ci len šomrete vo vozidle ? Tie 2-3 vozidla Karosy CNG by sa mozno nasli na Juraku, ale kto zaplati tu vyssiu spotrebu poh.latok ?
Momentalne nie su vozidla, no ked sa otvoria BORY MALL v novembri , co by mali prist aj nove vozidla 12metrove ,tak je vysoky predpoklad,ze sa nasadia aj na L23. Bo iba samovrah by nechal kinderko resp. kinderko XL do shoping centra.
1.) Odporucam kontaktovat niekoho na www.dpb.sk nie na imhd.sk
2.) Predpokladam, ze poobede robi L23 nejaky autobus z inej linky (prejazd) - toto by musel potvrdit/vyvratit niekto iny
Chcela by som vediet kedy sa bude riesit linka.cislo 23 preco niesu k dospozicii velke autobusy ale male ked smne tam stale natlaceny a veljy autobus davaju poobede ked tam nikto nechodi.
Bohužiaľ v celom areály Slovnaftu je prísny zákaz fotenia. Za hlavným vstupom je menšie nástupište podobné ako je pred Slovnaftom, tam tie busy parkujú.
borisko