Reply on: Ámos #187855:
Tak samozrejme, že estakády potrebujú údržbu. Smetisko a grafftti zrovna nepredstavujú estetické prostredie
To si trúfam povedať, že na to nemáme mentalitu. Ale každopádne bude úspech ak nejaká estakáda bude. Inak v BA sú aj niektoré miesta celkom pekné pod estakádami, napr. pod Apollom je to celkom slušné. Ale možno by som priestor pod estakádou využil na poriadny cyklochodník.
teraz mi je jasne, ze kto stoji za tymi nezmyselnymi CSSkami .. a preco cely povodny docela dobry projekt elektrickovej radialy v petrzalky bude nejaky sebastrednym susnom dodrbany, lebo si chce dokazovat, ze preferencia bude fungovat
Ámos
No to si urcite povedali aj pri Millennium Bridge v Londyne.
okrem toho ked sa riesili varianty vedenia trasy v petrzalke, hovorilo sa aj o nejakej severskej studii aky zly vplyv maju na okolie estakady v zastavanych castiach mesta.