Reply on: fanatikmhd #187727:
Bože to je zmeska nezmyslov. A teraz čo? Budeme legalizovať stav, kedy bude dieťatko bez papierov jazdiť na bardotke pravidelnú dopravu, cestujúci bez "D" budú mať na výpravni zadelenia a budú jadiť s autobusom a horda ožratých bezdomovcov sa nám bude potĺkať v koľajisku, v mene toho, že nasnežilo?
Ike
Neviem, ako je to teraz, vtedy sa veľa času strácalo na Kuklovskej, ale každopádne je to minimálne polovica. Zober si, že keby sme eliminovali státie na križovatkách, teda spravili skutočnú preferenciu, minimálne v tomto prípade zrýchlime električky o polovicu!
Lenže v DPB nevedia čo je preferencia MHD.