Reply on: Martin Fundárek #186120:
Chutovkou je rozdelenie spoja Bratislava - Malacky v Stupave, pricom do Stupavy ide na linke 102401 a od Stupavy na 102418 ? Sranda pritom je ze vyhlaska tieto poznamky nepozna, teda nie su akceptovatelne... mozno by bolo dobre oslovit spravny organ co on na to
810zssk
ZSSK zo zrejmych dovodov svoj personal na petrzalske vlaky nenasadzovala, Rakusaci jazdili az do Petrzalky - neviem ako je to teraz ked uz na REXoch defaultne sprievodcovia nie su... ze ci to chodi do Petrzalky prazdne, alebo s Rakusanom.
V tomto smere by ma dost zaujimalo ako riesia nocak, ci ten rakusky personal co pride 1:57 ide prvym rannym vlakom naspat, alebo ako to je...