Reply on: Gryzly65 #185421:
Len pri inom buse ako Karosa by to asi bol trochu problém
Inak k tým vlakom a autobusom: Napríklad od nás chodí vlak z Kvetoslavova do Ba, a zo Šamorína zase chodia do Ba autobusy... Logickejšie by bolo keby vlak v špičke chodil povedzme každých 15 minút, a autobusy k nemu...
Keď tak rozmýšľam, aký má vlastne význam (v našich podmienkach, ale aj všeobecne) mestská a medzimestská koľajová doprava?
Joyki
Pravdepodobne Slovak Lines od dec. ruší priame spojenia súbežné so železnicou do Bratislavy, hlavne teda na Záhorí. Senec a Pezinok bude mať asi tiež opäť menej a menej autobusových spojov do BA... o 2 týždne sa dozvieme.
Tiež ukončenie stavieb terminálov maximálne do septembra 2013, ukončenie dodávky em-trestov do MHD do septembra? 2013... teda normálna tarifná BID o rok.