Reply on: Gryzly65 #185265:
Keď sa vraciaš do minulosti, tak som si spomenul, že som raz kedysi veľmi dávno (2003?) spravil toto http://imhd.sk/ba/galeria-media/2080/sci-fi.html?#82424-SOR-B-16
a tiež sme sa dočkali
Možno by som od SOR Libchavy za patent aj nejaké peniaze vysúdil
?
Gryzly65
- Vieš mi povedať načo? V tomto úseku je zastávka Karpatská vcelku blízko a myslím si, že v dobe, kedy MHD stojí každých 300m (čo je už aj tak dosť málo) je skracovanie týchto vzdialeností veľmi zlý trend