Reply on: 810zssk #181805:
Ano aj to je moznost, ale presne ako pises, toto ide iba u tych "kratsich" poradi, teda take co maju od vyjazdu po dojazd cca 16-17 hod. U tych dlhych to nejde, tam by musela byt cela sluzba rozdelena na 5 krat. Lebo aj ako ta 41, neda sa prejazdovat zasa po celom meste, su to zbytocne jalove km naviac. Aj u tej 41 - ak pride na Hrobonku ten voz z 30 spod N. Mostu alebo z Lamaca, nie je to hned na mieste...
Škoda, že sa im nedostalo viac starostlivosti a tiež si myslím, že ich mohli aspoň pár zgenerálkovať, vydržali by tu o pár rokov dlhšie.
Mike
V Budapešti môžu mať ako absolútnu prioritu čo najmenej potrebných vozov bez ohľadu na následne potrebný počet vodičov, čiže nemusia pozerať na najefektívnejší kompromis oboch zložiek.
Ale dik za tip, pokúsim sa zohnať ich služobné CP. ?