Reply on: Mike #181809:
No, vsak 9-13 + 17-0 by bola 11 hodin, nocak by to teda nerobilo... ako som napisal, nie je to vhodne vsade, ale su linky kde je pobyt na konecnej par minut, pekne to sedi a len kvoli dvom prestavkam tam zbytocne beha voz navyse. Kazdopadne tych kombinacii je vela, len to chce ochotu byt menej konvencny
Škoda, že sa im nedostalo viac starostlivosti a tiež si myslím, že ich mohli aspoň pár zgenerálkovať, vydržali by tu o pár rokov dlhšie.
Peon
Porovnanie zo zastávky "Alexyho" po ŽST DNV: Linka 20 má jazdnú dobu 17 minút. Linka 23 však 12 minút (po zastávku "Kremencová", tá je však de facto k železničnej stanici bližšie). Čiže skrátením 23-ky dôjde k zníženiu obslužnosti zastávok: Zamajerské, Kremencová. A pochopiteľne aj Vápencová, Rakyta a Mláka.