MatejBA -
Čo je na tom zlé? na jednom úseku stačí interval n spojov za hodinu, na druhom je potrebný n*2 spojov za hodinu.
Čo je na tom zlé? na jednom úseku stačí interval n spojov za hodinu, na druhom je potrebný n*2 spojov za hodinu.

kecho
http://imhd.sk/ba/doc/sk/10036/Historia-bratislavskej-MHD-v-rokoch-1980-az-1989.html