Reply on: fanatikmhd #178282:
"Za dalsie, linka 4 ma vzdy prichod cca minutu pred 95 (16:01-16:02)".Prosím Ťa, načo sa zbytočne zhadzuješ takýmito nezmyslami? Ako môže mať linka s 12min. intervalom príchod vždy minútu pred linkou, ktorá má v špičke interval 5 min., v sedle 7-8 min.? Veď to odporuje aj matematike vyučovanej na ZŠ.
A potom sa hneváš, že ostatní neberú Tvoju argumentáciu vážne...
lukka11
........morálne právo?????? nech sa dpb láskavo pozrie na svoje morálne právo (15min. lístok 0.70€ neprestupný) morálne okrádanie cestujúcich to nazývate??? dobre spávate???
nezvyknem cestovať na čierno, nastupovala som na zastávke bez automatu