Reply on: Peter6607 #177721:
Co sa tyka 15 Tr. Vobec nie podla mna,staci si urobit poriadok na Hrobustove. Dnes zase na 212ke min. 2 15trky ( 6625 a este nejaky 15 Tr). Aj na tu L208 ich treba len rano podla prispevkov tusim Peta1976 na dispecerovi.
Andy
Ja osobne som si auto kupoval kvôli tomu, aby sa mi rýchlejšie a komfortnejšie vybavovali nejaké pracovné a rodinné záležitosti. Keby mi išlo o to, aby som cestoval čo najlacnejšie, tak si určite nekúpim auto za viac ako tých rádovo 2000 eur, pretože by to bolo proti myšlienke šetrenia.
Takže si myslím, že fixné náklady na auto by sa do porovnania ceny cestovania obvykle nemali rátať.