Reply on: Valec #176524:
Valec, ak je chyba medzi stolickou a klavesnicou tak zrejme medzi tvojou. Info o tom, ze wap.imhd.sk sa meni na m.imhd.sk som si precital. Skus prosim ta aj ty citat pozornejsie. Stranka wap.imhd.sk bola doteraz iba textova, bez grafiky, vyhladavanie spojov bolo velmi jednoduche a rychle. Nic z toho uz neplati pre stranku m.imhd.sk. Myslim si, ze to dokazem spolahlivo posudit, nakolko som wap.imhd.sk pouzival niekolko krat denne.
Wap je sice uz stary "system" pre weby, bol urceny este pre telefony, ktore nemali graficky displej. Jeho vyhoda je ale stale v rychlosti, oproti grafickym strankam, aj ked su trebars upravene pre prehliadace v mobiloch.
test
Petto
Na Hlavnom namesti elektricky - daco mi uslo ??? Pokial viem, je dovolene prepravovat 2 kociky naraz. Preco nemozete ist do druheho vozna ??? Lebo sofer nema oci vsade a do 2.vozna nevidi vobec, hadam nebude riskovat na vlatne "triko" ze privre este nedajboze kocik s dietatom.
A neviem ako sa Vas dotklo zdrazovanie listkov... dotklo sa Vas rovnako ako vsetkych ostatnych v BA.
To ze ide elektricka kazdych 20 minut, s tym s Vami suhlasim, je to otrasne.