Reply on: Ike #176510:
Tie fabriky/továrne ale zamestnávajú aj kopu ľudí, čo odvádzajú dane mimo mesta, aj na to by sa malo prihliadať. Keď už chcú byť takí spravodliví v tej svojej byrokracií pri nastavovaní kritérií čerpania Eurofondov, tak by mali zvažovať všetky atribúty. Alebo nech teda VW a Slovnaft prispievajú do mestskej kasy. Okrem toho ak sa nemýlim - nemá ešte VW stále úľavy na daniach? Lebo som počul, že furt je vo vetre hrozba, že ak úľavy nebudú, tak balia kufre a rozkladajú "stan" inde, vraj v Maďarsku či Rumunsku na nich čakajú už.
kecho
Na starom webe hneď na úvodnej strane po načítaní bolo bez nutnosti scrollovania možné vidieť všetky nové info. Dnes vidím akurát tak Zriadenie L7, Posilnenie 210 a Neobsluhovanie Grbu a Bukovčana. Pričom na uzavretie tram trate na HlSt (čo si myslím je dôležitejšia správa ako posilnenie 210, keďže ten, kto ide 210nou si ju pozrie v cp) už treba scrollovať nižšie, lebo je to správa číslo 4. Nehovoriac o tom, že správa o tom, že ZV Many sa vracajú na miesto činu je úplne naspodu a zbadal som ju iba náhodou...
Aha a taká pikoška, čo som zaregistroval. Minule niekto hľadal akou linkou sa dostane do oblasti xy a nevedel nájsť mapu. Keď som povedal, že je v odkaze "Cestovanie", tak kukal ako puk...