Ja si myslím, že tu zbytočne riešite nezmysli. Pri súčasnom stave prevádzkyschopných trolejbusov (kedy sa v rannej špičke nevypraví ani všetko čo má) tu o žiadnej novej ani predĺženej linke nemôže byť ani reč. Jediné, čo sa sem môže presmerovať je čosi z Kramárov (napr. 206 s tým, že L209 sa rozdelí a bude obsluhovať obe konečné na Kramároch).