Reply on: Petto #176155:
Tak to uz by sa doladilo, v podstate by slo spravit aj 3 zidaky, povedzme premavku v rozsahu 7-17h, ale to uz su detaily. Podstatne je riesit situaciu nejako komplexne a nie len takymi pseudoposilneniami, ako pri L210.
Joyki
DPB jednoducho by mal posilniť niektoré linky a nie pre uzavretie el.trate, ale všeobecne, Od 2.nov. je nápor hlavne na L210 a L93, ostatné linky boli preťažené (v nedelu-pondelok) aj doteraz... ?