Reply on: Joyki #175433:
Preco zo strany mesta a nie ZSR?Inak skoda ze sa na BID nemyslelo uz pri rekonstrukcii stanic v PK a MA.
Kazdopadne SL robi v tomto smere pokroky - hlasice (este keby ich vodici nedavali ticho), oznacovace.. uz len to tarifne zintegrovat
Peon
Re #175416 Mike: Ty kokos, to by bol jaký prúser, keby museli vracať peniaze za to nakoniec...
Re #175415 810zssk: Nechápem, prečo Slovak Lines nespravil žiadnu PR správu, že začal vybavovať svoje prímestské autobusy hlásičmi zastávok...