Reply on: TomJ #175445:
to bolo o 9h rano, ked konci spicka. cize, este sme dokonca videli jednu 94, ako sa vracia z mesta, no uz so sipkou do vozovne... potom sme sa hromadne presunuli na 93 na Smolenicku, ale 93 isli uplne mimo hrafikon a zo Smolenickej na SAV som lizal dvere a to niesom Pridvernik zanovity. Vela ludi po zastavkach sa nedostalo do busu ?
Peon
Re #175416 Mike: Ty kokos, to by bol jaký prúser, keby museli vracať peniaze za to nakoniec...
Re #175415 810zssk: Nechápem, prečo Slovak Lines nespravil žiadnu PR správu, že začal vybavovať svoje prímestské autobusy hlásičmi zastávok...