Reply on: N/A #175245:
Co je na nej nezmyselne? Spaja radialu s hlavnym uzlom. Na stanicu tym aj tak chodilo dost malo ludi.
lebo nikoho s triezvym úsudkom by nenapadlo točiť sa cez trať pred elinou (ako nedávno zelenáčov "načala" elina aj niekde pri poluse)
Petto
Re #175245 ufo: To mas odkial ??? Urcite sa upravi CP 9,14,16, aby neboli take nezmysly ako zostali po zruseni posilovych L9 v Ruzinove.