Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: N/A #175250:
Lenze ta 16 mala uplne iny vyznam
Reply on: N/A #175250:
Minuly rok bola esíčkova L16, od 2.11. bude mat inu trasu ako pocas vyluky tunela, kedy vlastne spajala L11 s L9.
Reply on: Petto #175246:
Minulé roky to tak bolo, že 16 jazdila do Ružinova naraz so 14... Neočakávam nič lepšie.
Reply on: 810zssk #175248:
To je logické, že s 2 chodilo málo ľudí na hl.st. To isté platí aj z Ružinova a Rače!!!
Reply on: N/A #175245:
Co je na nej nezmyselne? Spaja radialu s hlavnym uzlom. Na stanicu tym aj tak chodilo dost malo ludi.
Reply on: AAA #175244:
15 je podla mna ok linka. Vajnorska dostane spojenie s Obchodnou a dojde tiez k nahradeniu L13 v casti trasy. Akurat by som ju mozno dal cez tunel a nabrezie ak by km dovolili.
Reply on: AAA #175244:
Je sice hlupa ta L15,ale aspon bude celodenne spojenie Trnka s Obchodnou a nie len s L9 do 19tej.

Re #175245 ufo: To mas odkial ??? Urcite sa upravi CP 9,14,16, aby neboli take nezmysly ako zostali po zruseni posilovych L9 v Ruzinove.
Super, Zlaté pysky dostanú ďalší spoj do centra a Ružinov nezmyselnú linku, ktorá zase bude jazdiť 2 minúty po linke 14... Rača detto.
Veľká škoda, že DPB nevyužil šancu a v súvislosti s neprevádzkovaním trate na stanicu nezaviedol novú organizáciu električiek. Najmä tá nová linka Zlaté Piesky - Nám. Ľ. Štúra je podľa mňa dosť hlúpa.
Reply on: SORBN12 #175242:
to uz dlhsie avizovali ze to budu musiet pozastavit, kvoli havarijnemu stavu
Premavka pocas prazdnin....Ostatné autobusové a všetky električkové linky budú premávať podľa prázdninových cestovných poriadkov. .... L17 nema take ? Tos to nebude premavat ? ?
Reply on: Mike #175236:
No neviem, pretoze aj keby sli NP trolejbusom, tak ich privitaju este vacsie vraky na kolajniciach, ktore mozu byt aj 2x starsie ako ja ?
Reply on: All1111 #175237:
on sa pýtal v triezvom stave 😉 lebo nikoho s triezvym úsudkom by nenapadlo točiť sa cez trať pred elinou (ako nedávno zelenáčov "načala" elina aj niekde pri poluse)
Reply on: Hug0 #175230:
Policajti na prechode pre chodcov pri Mladej garde niekedy na jar, pekne ich načala električka ? ?
Reply on: MatejBA #175225:
Aha konečne cestujúci chodili prednostne L33? ?
Velezbytečná společnost Metro by se měla spíš zrušit.
Reply on: IK435_FAN #175229:
a ja chcem X21tku z DNV na Cintorin Sl.Úd. a kto mi ju spravi? Nikto. Neries hovadiny a radsej sa prejdi po meste, kym je pekne vonku.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.