Reply on: Viliam22 #174648:
včera som počul aj ja, ked som prestupoval z rýchlika na linku ŽST Senec - žel.zast. Báhoň. Náhodou som započul, ale len vzadu, aj to len tak, že autobus bol dosť prázdy a nevyprával nikto. Pridať hlas podľa mňa môžu, určite je tam aj volume a nie je tá nízka uroveň daná...

Ike
mimochodom plastová flaša je nemotorný a čistý odpad, takže vrátiť ju späť do tašky a na stanici vyhodiť do separé koša až taký problém nie je..